fbpx

PLASTİK, POLİETİLEN SU DEPOLARI TAMİR KİTİ

Su Deposu Tamiri | Su Deposu Temizliği | Ankara Su Deposu Tamiri

PLASTİK, POLİETİLEN SU DEPOLARI TAMİR KİTİ

7 Aralık 2020 Genel 0
Poly Welder Pro Plastic Repair Kit

Poly Welder Pro Kit’i (plastik su deposu tamir kiti) kullanarak, polietilenden, yani plastikten yapılmış neredeyse her şeye kalıcı onarımlar yapabilirsiniz. Poly Welder su deposu tamiri ve onarım seti ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Poly Welder Pro kitiyle, onarımları kolaylaştıran bir uca sahip ağır hizmet tipi bir eleman, 10 metrelik siyah kaynak şeridi ve paslanmaz çelik takviye ağı elde edersiniz.

Poly Welder Pro Plastic Repair Kit

Rainflo kaynak kiti, plastik su depolarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte polietilenden yapılmış hemen hemen her şeyde kullanılabilir. Plastik su depolarının çoğu, yağmur varilleri, kano ve kano gibi diğer birçok öğe termoplastik polietilenden yapılmıştır. Bu kit aynı zamanda polipropilen gibi diğer plastik türlerini kaynaklamak için de kullanılabilir, ancak kaynak yapılacak malzemeye uyması için doğru tipte dolgu çubuğu kullanılmalıdır.
Bu kit, Norwesco, Poly-Mart, Ace Rotomold, Snyder, Den Hartog, Dura-Cast, Custom Roto Mold, Waterwall ve hemen hemen tüm diğer polietilen su deposu üreticileri tarafından üretilen su tanklarının çoğunu onarmak için kullanılabilir.
Poly Welder Pro’daki 200W kaynak demiri, eski poli kaynak tabancalarında bulunan 80W ütülere göre daha fazla ısı, daha fazla kontrol, daha derin karıştırma ve daha hızlı onarımlar sağlar. Özel olarak tasarlanmış gözyaşı kaynağı ucu, plastik kaynak şeritlerini onarım yüzeyine karıştırmak için alan sağlarken dar alanlara kolay erişim de sağlar.

Tamir Kitinde Şunlar Bulunur:
  • Ağır hizmet tipi 200W kaynak demiri
    • Kaynakçı standı
    • 5 “x 10” paslanmaz çelikten üretilmiş takviye ağı
    • 10 metre polietilen (plastik) kaynak şeridi
    • Kullanma Talimatı Paketin Arkasındadır
Poly Welder Kullanımı Eğitim Videosu

Poly Welder Pro İçin Eğitim Videosu

Poly Welder Pro sadece plastik su deposu tamir kiti olarak kullanılmaz. Çok fazla kullanım alanı vardır. Polietilen ayrıca aracınızın cam yıkama bidonlarında ve radyatör taşma tankları gibi otomotiv uygulamalarında da kullanılır. ATV çamurluklarında, küçük deniz taşıtlarında, motorlu ev su depolarında, arazi araçlarının çamurluklarında, gaz depolarında ve tarımsal su / gübre sulama tanklarında da kullanılır. 

Polietilen çok kararlıdır. (Başka malzemeler ile kolay reaksiyona girer). Normal bir yapıştırıcı kullanarak kaliteli onarımlar elde edemezsiniz. Ayrıca diğer maddelerle reaksiyona girecek kimyasalları (benzin, böcek ilaçları vb.) depolamak içinde kullanılıyor olabilir. Plastik için en iyi onarım yöntemi kaynaktır.
Uzun zincirlerle yüksek derecede moleküler dallanma, erimiş LDPE’ye benzersiz ve arzu edilen akış özellikleri verir ve hem LDPE hem de HDPE kaynakları için yüksek mukavemetli ve dayanıklı bir bağ üretirken çalışmayı kolaylaştırır. Paket içerisindeki çubuğun SİYAH rengi, daha görünmez bir onarıma ihtiyaç duyduğunuz birçok SİYAH polietilen uygulamasına uyacaktır. Bu pakette 10 metre SİYAH polietilen şerit bulunur. Bu polietilen şeritler 12 “uzunluğunda ve yaklaşık 1/16” kalınlığında ve 3/8 “genişliğindedir.

Dilediğiniz renklerde siyah, mavi, kırmızı , turuncu çubuklarımız mevcuttur. Ancak en çok tercih edilen siyah çubuklardır. Poly Welder Polietilen Su Deposu Tamir Kitini Satın Almak İçin <<<<<Tıklayın>>>>>

Contents

 

Bir Cevap Yazın