fbpx

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ BİZDEN

Su Deposu Tamiri | Su Deposu Temizliği | Ankara Su Deposu Tamiri

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ BİZDEN

12 Ekim 2020 Genel 2
su deposu tamir ücretsiz servis hizmeti

Su Deposu Tamiri-Montaj-Demontaj İşleriniz İçin Ücretsiz Servis ve Ön Keşif Hizmeti Bizden.

DEPOTEK Su olarak işimizi yapma kalitemiz konusunda asla alçakgönüllü olamayacağız. İddia ediyoruz modüler su depo tamiri ve modüler su deposu konusunda en iyi firmaların başında biz geliyoruz. Arızanın çeşidi, türü ne olursa ne kadar zor olursa olsun altından kalkamayacağımız hiçbir işin olmayacağını sizlere garanti ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için su deposu tamir ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Yaptığımız her türlü tamir, montaj ve demontaj işlemlerinin sonuna kadar arkasındayız. Bunu net bir şekilde ifade ediyoruz.

Su deposu arızaları ertelenecek, ötelenecek arızalar değildir. Zira patlak bir depo su kaybı yaşatır. Akan su deponun bulunduğu alana zarar verir. Su kaçağı fazla ise bina susuz kalır. Bu nedenle en kısa sürede su deposu tamir işi halledilmesi gereken önemli bir konudur.

Modüler su depolarının en çok arıza yapan bölümü hangisidir.

Modüler su depoları çeşitli geometrik şekillerde üretilmektedir. Bunlar içinde ençok tercih edilen prizmatik (dikdörtgen-kare) şekilde üretilen modüler su depolarıdır. Bunun yanında Türkiye’ de modüler sistem su depolarının öncü firması olan ve Ankara ilinde faaliyet gösteren Meksis Aş. isimli firma tarafından silindirik su depolarının üretimi de yapılmaktadır. Silindirik su depoları prizmatik su depolarından çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına rağmen halkımız tarafından tercih edilmesi sınırlı kalmaktadır. Silindirik depoları ile prizmatik depoların karşılaştırmasını yaptığım MODÜLER SU DEPOLARINDA DEPO ŞEKLİNİN ÖNEMİ NEDİR konulu yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Prizmatik su depolarının içinde gergi sistemi vardır. Su doldurulduktan sonra panellere gelecek olan yükün tamamı bu gergiler tarafından karşılanır. Bu nedenle sürekli stres altında olan gergiler zamanla kopmaya başlar. Ayrıca basınç nedeniyle gergilerde oluşan stres malzemenin daha çabuk korozyona uğramasına ve deponun paslanmasına sebep olur. Gergilerin belli bir miktarının kopmasıyla da panellerde patlama meydana gelir ve depo zarar görür.

Silindirik depolarda gergi sistemi yoktur. Suyun dolması ile oluşan basınç tüm yüzeylere eşit bir şekilde dağıldığından deponun esneklik payı içinde tolere edilir. Eğer modüler su deposu alacaksanız ve yeriniz müsait ise kesinlikle silindirik su depolarını tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Sizleri deponuzu görmeye gelip hiçbir işlem yapmadan servis parası alan firmalardan kurtarıyoruz. Su deposu arızalarınızın tespiti için ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz.

DEPOTEK olarak Ankara ilinde faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle Ankara ve memleketimiz olan Kırıkkale illerinde ücretsiz ön keşif ve servis hizmeti veriyoruz. Su deposu tamir ücretsiz servis hizmeti almak için için bize ulaşmanız yeterli. Ücretsiz servis hizmetimizden mutlaka yararlanın.

Tabii tüm Türkiye bizim müşterimiz. Ancak takdir edersiniz ki faaliyet alanımız dışında bir bölgeye ücretsiz servis hizmeti sunmamız teknik olarak mümkün değil. Ancak bizim için bütün müşterilerimiz değerlidir ve elimizden geldiği kadar sizlerede yardımcı olmak istiyoruz. Su deponuzda meydana gelen arızayı anlattığınız kısa bir videoyu veya anlaşılır şekilde şekilde çekilmiş birkaç fotoğrafı watsapp hattımıza gönderin. Gerekirse görüntülü arama dahi yapabilirsiniz. Sizlere su deposu tamir ücretsiz servis hizmeti yanında her türlü hizmeti vermeye DEPOTEK olarak hazırız.

Contents

 

2 cevap

  1. […] Su Depolarının Temizliği Nasıl Yapılır? Su Deposu Nasıl Temizlenir? […]

  2. […] yani plastikten yapılmış neredeyse her şeye kalıcı onarımlar yapabilirsiniz. Bu su deposu tamiri ve onarım seti ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Poly Welder Pro kitiyle, […]

Bir Cevap Yazın